۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن
اخبار
سایت
Page Title آموزش های هفتگی

تحصیلی - درسی

اهمیت آموزش و ایجاد فضای آموزشی از اهداف اصلی موسسه مردم نهاد تعالی به شمار می آید.  گروه آموزش در موسسه تعالی با برنامه ریزی و ایجاد گروه های مرتبط با امر آموزش توانسته است خدمات گسترده آموزشی را به جامعه هدف خود ارایه دهد .

 گروه پیگیری تحصیلی

 در این گروه اعضاء با پیگیری روند تحصیلی و ارزیابی تحصیلی افراد تحت پوشش ، مشاوره های آموزشی و ... تلاش می کنند تا با مداومت بتوانند تاثیر آموزش ها را افزون کنند. از جمله فعالیت های این گروه می توان به ثبت نام مدارس ، تهیه و تدارک نیاز های آموزشی برای افراد تحت پوشش ،پرداخت هزینه های تحصیلی و کمک درسی و حمایت از دانش آموزان مستعد و ... اشاره داشت .

 

گروه اردو های آموزشی و کلاس های کمک درسی

 این گروه در انتهای هر ترم تحصیلی و پیش از امتحانات پایان ترم، به منظور آمادگی بیشتر دانش آموزان برای امتحانات و کسب نمرات بهتر،اردوی آموزشی سه روزه برگزار می کند . طی این برنامه ، کلیه بچه ها در یک مکان مشترک اسکان داده می شوند،وبه تناسب مقاطع تحصیلی گروه بندی شده، و در طی یک برنامه ریزی درسی و با کمک مربیان خود،به رفع اشکالات و ضعف های درسی می پردازند. علاوه بر آن نظارت بر چگونکی روند تحصیلی بچه ها از جمله اقدامات مهمی است  که به صورت مداوم صورت می پذیرد، به این صورت که وضعیت تحصیلی بچه ها توسط مربیان مجرب ارزیابی شده،تا در صورت نیازآنها را برای رفع اشکالات درسی هدایت کنند .

علاوه بر اردو های آموزشی، حضور هفتگی گروه آموزش  و برگزاری کلاس های کمک درسی برای افراد تحت پوشش از فعالیت های شایان ذکر این گروه می باشد .

خانه | درباره ما | تماس با ما

تلفن: 22230870

مدیریت: info@taaly.ir , روابط عمومی: contact@taaly.ir , بخش فنی: support@taaly.ir

موسسه مردم نهاد تعالی @ 2014 | اطلاعات محفوظ می باشد