۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
اخبار
سایت
Page Title معرفی تعالی


موسسه مردم نهاد تعالی به شماره ثبت 21848 وبا مجوزرسمی از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران از سال 1386 اقدام به فعالیت فرهنگی اجتماعی داوطلبانه نموده است. جوانان موسسه تعالی در این سالها با شعار "آگاهی، پویایی و رشد" وبا هدف ارتقای سطح کمی و کیفی زندگی خود و اقشار مختلف جامعه اقدام به برگزاری بیش از 150 پروژه اجتماعی- فرهنگی نموده اند .

پروژه هایی از قبیل دوره ها و کارگاه های آموزش مهارتهای زندگی به منظور توانمند سازی نیروهای داوطلب موسسه وآماده سازی آنها برای انجام فعالیت های احتماعی. سمینارها و دوره های مختلف آموزشی وجشنواره ها بزرگداشت ها و برنامه های مناسبتی مختلف به منظور فرهنگسازی و آگاه سازی برای عموم جامعه برگزار نموده اند .

یکی دیگر از فعالیت های موسسه تعالی در این سالها ارائه خدمات آموزشی به کودکان نیازمند و مادرانشان است و در این سالها حدود 1000 کودک و مادر از خدمات اموزشی موسسه بهره برده اند خدماتی که علاوه بر پرداخت هزینه ها و حمایت درسی و کمک درسی شامل برگزاری کارگاه های هفتگی و کلاسهای  مهارتهای زندگی در محل زندگی خود بچه ها و برگزاری اردوهای یک یا چند روزه آموزشی و پرورشی به منظور آموزش مفاهیم بنیادین زندگی به این کودکان و مادرانشان می باشد.

خانه | درباره ما | تماس با ما

تلفن: 22230870

مدیریت: info@taaly.ir , روابط عمومی: contact@taaly.ir , بخش فنی: support@taaly.ir

موسسه مردم نهاد تعالی @ 2014 | اطلاعات محفوظ می باشد