۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن
اخبار
سایت
Page Title جزییات خبر
عنوان اردو كودكان شاد ويژه پسران
توضیحات کوتاه اردو كودكان شاد ويژه پسران از تاریخ ۳۱ مرداد الی ۲ شهریور سال ٩٧ در اردوگاه شهید آوینی در فشم برگزار شد. در این اردو پسران نیازمند آموزش و تحت پوشش موسسه تعالی از مناطق مختلف استان تهران از جمله شهریار ، شهر ری ، اسلامشهر ،.... شركت داشتند.
مرجع موسسه مردم نهاد تعالی
تعداد بازدید 112
تاریخ ۱۳۹۷ چهارشنبه ۳۱ مرداد
جزییات کامل

اردو كودكان شاد ويژه پسران از تاریخ ۳۱ مرداد الی ۲ شهریور سال ٩٧ در اردوگاه شهید آوینی در فشم برگزار شد. در این اردو پسران نیازمند آموزش و تحت پوشش موسسه تعالی از مناطق مختلف استان تهران از جمله شهریار ، شهر ری ، اسلامشهر ،.... شركت داشتند.

جوانان داوطلب موسسه تعالی در اين اردو فضایی برای تجربه شادی، امید، توانایی و برای این پسران ایجاد کردند.

اين دوره از اردوی كه براي پسران ٨ تا ١٨ ساله برگزار  تلاش شد تا دامنه آگاهی و شناخت پسران را نسبت به مشاغل موجود در جامعه به ويژه مشاغل ارزشمندی،كه کمتر دیده شده اند افزایش دهند و فارغ از کلیشه های  محدود در جامعه ، شغلی متناسب با علایق، ارزش های درونی و استعدادهای خود براي آینده انتخاب كنند.

در کنار توجه به بخش آگاه سازی و مهارت آموزی، این اردو فرصتي مناسب برای تجربه خلاقیت، کار تیمی، تخليه هیجان ، شادی و نشاط  براي كودكان و نوجوانان فراهم آورد.

از قسمت هاي جذاب و مورد توجه اين اردو تمرين گروهي پسران براي اجراي بخش صحنه بود كه متناسب با سليقه هر گروه استنداپ كمدي انتخاب و در روز آخر اجرا شد تا در مقابل دیگران  علاوه بر تجربه شادي گروهي ،تجربه ای مثبتي از اثر گذاری و عزت نفس را تجربه کنند .

يادداشت ها
New Post ...
نام
  
ایمیل
  
یادداشت


خانه | درباره ما | تماس با ما

تلفن: 22230870

مدیریت: info@taaly.ir , روابط عمومی: contact@taaly.ir , بخش فنی: support@taaly.ir

موسسه مردم نهاد تعالی @ 2014 | اطلاعات محفوظ می باشد