۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن
اخبار
سایت
Page Title جزییات خبر
عنوان بسته بندی و توزیع ارزاق و لوازم تحریر-شهریور 1397
توضیحات کوتاه بسته بندی و توزیع ارزاق و لوازم تحریر
مرجع
تعداد بازدید 117
تاریخ ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۲ آبان
جزییات کامل
مقدمه
به رسم هر ساله موسسه مردم نهاد تعالی، امسال نیز در آستانه شروع سال تحصیلی (1397-1398) تصمیم بر آن شد به منظور حمایت از خانواده های تحت پوشش و کودکان و نوجوانان نیازمند، بسته های ارزاق، بهداشتی و لوازم تحریر متناسب با مقاطع تحصیلی افراد تهیه و اهدا گردد. شرایط سخت و پیچیده اقتصادی کشور اهمیت این پروژه را دو چندان می نمود. بنابراین سعی گردید ضمن تامین مایحتاج و لوازم مورد نیاز تحصیل دانش آموزان و کاهش دغدغه خانواده ها برای تامین مواد غدایی و بهداشتی ، چراغ امید در دل این خانواده ها و کودکان از طریق هم افزایی و مشارکت عاشقانه و بی ریای جوانان داوطلب موسسه و خیرین حامی روشن گردد.
مشخصات کلی پروژه
تعداد اعضای داوطلب: 18 نفر
تاریخ شروع: 09/06/97 تاریخ پخش: 29/06/97
تعداد جلسات گروهی: 3 تعداد لوازم تحریر: 340 بسته
تعداد ارزاق و لوازم بهداشتی: 66 بسته
مرحله تهیه: بر مبنای هدف تعیین شده برنامه، طی اطلاع رسانی به اعضای داوطلب موسسه، اجرای این برنامه با حضور 18 نفر از اعضا و تشکیل جلسات گروهی در تاریخهای 09/06/97 ، 23/06/97 ، 02/07/97 انجام شد. در جلسات مذکور، ضمن بررسی مسایل پیش آمده در روند پروژه و هم اندیشی در ارتباط با موانع شخصی اعضا، میزان نتایج طبق برنامه ریزی اولیه پایش گردید. بدیهی است یکی از اهداف متعالی این موسسه در برگزاری پروژه ها از طریق اعضای داوطلب، رشد فردی اعضا بوده و در این جلسات، ضمن بررسی پیشرفت پروژه، تجربه و نتایج شخصی اعضا و کل گروه در مواجهه با موانع، مورد توجه شایان قرار گرفته است. جهت تهیه اقلام و تامین منابع مالی، با تعداد زیادی از سازمانها و شرکتهای خصوصی و دولتی و خیرین، مکاتبه شده و با برخی جلسه حضوری تنظیم گردید تا بهترین شرایط خرید و تحویل اقلام حاصل گردد.
مرحله بسته بندی و پخش: در مورخ 28/06/97 اقلام تهیه شده به تفکیک لوازم تحریر، مواد غذایی و مواد بهداشتی در بسته های جداگانه آماده سازی شد. مناطق پخش عبارتند از: شهرری-اسلامشهر-احمدآباد مستوفی-شهرک رضویه- گلابدره و ده خیر ورامین. بسته های مذکور متناسب با مناطق مختلف سطح تهران و حومه شهر، با گروه بندی اعضا، در تاریخ 29/06/97 ارسال و پخش گردید.
يادداشت ها
New Post ...
نام
  
ایمیل
  
یادداشت


خانه | درباره ما | تماس با ما

تلفن: 22230870

مدیریت: info@taaly.ir , روابط عمومی: contact@taaly.ir , بخش فنی: support@taaly.ir

موسسه مردم نهاد تعالی @ 2014 | اطلاعات محفوظ می باشد