۱۳۹۷ سه شنبه ۳۰ بهمن
اخبار
سایت
Page Title جزییات خبر
عنوان گزارش هفتمین دوره اردو آموزشی
توضیحات کوتاه
مرجع
تعداد بازدید 2174
تاریخ ۱۳۹۳ شنبه ۶ دي
جزییات کامل

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق       ثبت است بر جریده عالم دوام ما

هفتمين اردوي آموزشي دانش آموزان تحت پوشش موسسه مردم نهاد تعالي به همت جوانان اين موسسه از تاريخ سوم الي پنجم دي ماه در سراي محله اوين برگزار شد.

در اين اردو برای مقاطع تحصیلی دبستان، راهنمایی و دبیرستان برنامه‌ريزي درسي انجام شده بود.

در اين برنامه كه در فضايي شاد و پر انرژي به منظور آمادگي اين دانش آموزان براي امتحانات نيم ترم اول برگزار شد نزديك به 50 دانش آموز و 10 معلم حضور داشتند و دانش آموزان با كمك معلمان به مرور درس‌ها و رفع اشكال پرداختند.  

موسسه مردم نهاد تعالي از دي ماه سال 90 برگزاري اردوهاي آموزشي را در برنامه آموزشي خود براي افراد تحت پوشش قرار داده است كه هر ساله در 2 مقطع زماني خرداد ماه و دي ماه به فاصله يك هفته مانده به امتحانات پايان هر ترم اين برنامه را برگزار مي كند. در كنار اثرگذاري اين اردوها در نمرات پايان ترم دانش آموزان  مي توان به بالا رفتن توجه اين افراد نسبت به اهميت درس و آينده تحصيلي و تغيير روحيه آنها نسبت به درس خواندن اشاره كرد.

تجربه احساس كسالت و خستگي در زمان هاي درس خواندن و سردرگمي دانش آموزان در مواقعي كه بعضي موضوعات درسي را به خوبي فرا نگرفته اند و فقدان افرادي مطلع از متون درسي در مجاورت آنها براي رفع اين اشكالات، در مجموع تجربه ناخوشايندي را براي آنها به وجود مي آورد. در اين اردوها سعي شده است تجربه درس خواندن در محيطي پويا و شاداب و در كنار ساير دوستان و همسالان و معلماني پر مهر و خدمتگزار جايگزين تجربه و رويكرد غيرسازنده قبلي درس خواندن آنها شود.

 تيم اجرایی ستاد برگزاری اين اردو شامل چندین گروه از جمله گروه برنامه‌ريزي درسي، روابط عمومی، پذیرایی، مالی و تجهیزات بود که هر کدام از این گروه‌ها با ارائه برنامه مدیریتی و اجرایی توسط اعضاء موسسه، اجرای این پروژه و خدمت رساني به اين دانش آموزان را بر عهده داشتند .

يادداشت ها
New Post ...
نام
  
ایمیل
  
یادداشت


خانه | درباره ما | تماس با ما

تلفن: 22230870

مدیریت: info@taaly.ir , روابط عمومی: contact@taaly.ir , بخش فنی: support@taaly.ir

موسسه مردم نهاد تعالی @ 2014 | اطلاعات محفوظ می باشد