ParallelImage
Picture

سینا فخری، متولد ۱۳۵۵ هستم.  ۸ سال هست که با موسسه تعالی آشنا شدم و امروز ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ هست.

روزی که به تعالی دعوت شدم فکر می کردم چند تا دوست به دوستای قدیمی ام اضافه می شه، شایدم جذب اون محیط نشم و به یه سلام علیک و خداحافظی ختم بشه.

در اولین دوره خودآگاهی برد‌اشتم این بود که من که خوبم، این حرفها و نکته ها در مورد دیگران صدق می کنهبعد از دو سه فاز که یخم وا رفت تازه فهمیدم چقدر گیر توی زندگیم هست که دست پرورده خودم هستند. توی چند تا پروژه خدمات اجتماعی که شرکت کردم هم خودم رو بهتر شناختم هم دیگران رو. تا به خودم بجنبم دیدم تعالی شده محل امن زندگیم، اعضا تعالی شدند نزدیکترین و صمیمی ترین دوستانم و استادم هم یکی از عاشق ترین و پر دغدغه ترین پرورش دهنده های دنیاست.

تعالی یه مکان نیست؛ یه مفهومه از جنس عشق و آگاهی و پویایی و رشد که در همه زمان ها و مکان ها جاری هست. جاییه که با خودت مواجه میشی و میتونی برای خودت قدمی بر‌داری، در اینصورت برای اجتماعت هم قدمی برداشتی. هر لحظه که انتخاب کنی تعالی وجودت رو زندگی کنی میتونی نتیجه ای متفاوت خلق کنی.

خوشحالم که با تعالی آشنا شدم، ممنونم از دوست عزیزی که منو به این فضای با اصالت دعوت کرد و سپاسگزارم از استاد ارجمندی که مفاهیم ارزشمند زندگی رو به من آموخت.

 

Picture

 افسانه السادات موسوی هستم. متولد خرداد ١٣٦٥ هستم، ٣٢ سالم هست.

از شهريور سال ١٣٨٥ وارد تعالي شدم،وقتی که ۲۰ سالم بود و از نظر شغلی ، از نظر توانایی ، درسی و ...شروع راه زندگی ام بود.دیگه توی سنی بودم که بهتر بود تکلیفم با خواسته هام روشن بشه .

از طریق کاملیا اسعدی دوست دوران کودکی ام با تعالی اشنا شدم.

تعالی برای من یه هدیه بود و هست. تعالی به من یاد داد که توانایی ها و استعداد های افسانه رو بشناسم و حاضر بشم که زندگی ام رو بسازم.

توی تیم کار کردن رو یادگرفتم و به اجتماع ، کودکان ، دختران نوجوان و زنانی همچون افسانه خدمت کنم. تا اونها هم حاضر به ساختن زندگی هاشون باشن.

تعالی برای من نماد آگاهی٬عشق و آباد کردن است و فرصتي براي خدمت و خير كردن به خود و ديگران.

سپاس از خداوند متعال كه فرصت تجربه تعالي و خدمت را به من داده

Picture

سعید یعقوبی هستم . متولد سال 1364 هستم. در حال حاضر 33 سالم هست و از سال ۹۲ به تعالی آمدم. من با کلاس های مفاهیم تعالی شروع کردم. این مفاهیم درک و‌ نگاه جدیدی به من در زندگی داد. معرفی هشت بخش زندگی و گذاشتن اقدام و هدف در این بخش ها برای من نگاه متفاوت و با معنایی هست

انجام فعالیت های گروهی و عام المنفعه در جهت انجام خدمات اجتماعی، از جمله فعالیت های مفیدی می باشد که من در این فعالیت ها شرکت داشتم و با مفاهیمی همچون کار تیمی، همدلی، برنامه ریزی و هدف گذاری به صورت عملی و کار گاهی آشنا شدم

کسب مهارت های زندگی و ارتباطی از جمله مواردی هست که من در تعالی فرا گرفتم. این معانی و شناخت برای من تا انتهای زندگی ام باقی خواهند ماند.

تاریخ نگارش : 16/2/1398

Picture

 آزاده حسيني هستم تاريخ تولد: ٢٥ مرداد ١٣٦١، شهريور ماه سال ١٣٨٤ اومدم تعالی

١٣ سال پيش  تازه از دانشگاه فارغ التحصيل شده بودم  كه دلم مي خواست وارد اجتماع بشم و با اعتماد به نفس وارد دنياي بزرگها بشم، اما هنوز خودم رو كوچك و بي اعتماد به نفس مي ديدم و توي جمع ها احساس تنهایی داشتم.

روزي كه دوستم تعالي رو بهم معرفي كرد، خواستم يه دوره رو تجربه كنم. سه ماه كه گذشت و فاز ١ رو گذروندم گفتم خوب ديگه انگار همه چيز رو فهميدم و خواستم از تعالي برم، ولی بهم گفتن كه تازه شروع شده، پيش خودم گفتم همه مطالب رو كه ياد گرفتم پس ديگه واسه چي بايد ادامه بدم، ترم بعدي كه ادامه دادم تازه فهميدم زندگي كردن و تمرین عملی اين آموخته ها دنياي ديگه ای هست. تجربه اش توي پروژه های اجتماعی و تجربه كردن مفهوم مسولیت پذیری و نیت، زندگيم رو تغيير داد.

چشم باز كردم ديدم كه آزاده اي كه توي جمع دوستاش ديده نمي شد چقدر اعتبار و اعتماد به نفس پيدا كرده، می تونه به همراه سایر اعضاء، پروژه های بزرگ وتاثیر گذاری برای اجتماع برگزار کنه.

از اون موفع سال ها ميگذره و هنوز هم آموزش گرفتن،خدمت کردن و رشد توي تعالي برام ارزشمنده.

تاريخ ثبت تجربه : ٢٦ بهمن ١٣٩٧

 

 

 

 

Loading