اردیبهشت 93 در احمد آباد مستوفی:

جوانان موسسه تعالی جشن میلاد حضرت علی در اردیبهشت 93 را برای کارگران کارخانه های موجود در احمد آباد مستوفی برگزار نمود.

 

پختن نذری به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) بهار 90

جوانان موسسه تعالی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) در سرای محله کاووسیه منطقه3 ، افدام به پخت و پخش  1000 عدد غذا ،  بین افراد بی بضاعت و کارتن خواب های حاضر در سطح شهر نمودند.

 

تیر 87 پارک نیاوران:

جوانان موسسه مردم نهاد تعالی جشن میلاد مولای متقیان علی علیه السلام را با همکاری و معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 1 وخانه شهریاران جوان منطقه، برگزار کرد.

این مراسم با عنوان کیش مهر در تاریخ 25 تیر ماه در آمفی تئاتر روباز پارک نیاوران با حضور هزاران نفر اجرا شد.

دراین مراسم گروه های مختلف به هنر نمایی پرداختند که از این برنامه ها می توان به اجرای سرود  همراه با حرکات فرم توسط گروه حنانه، اجرای قطعات ساز های کوبه ای و اجرای مسابقه توسط حسین رفیعی اشاره کرد.

از نکات قابل توجه، حضور حدودا 2000 تا 2500 نفر از همشهریان گرامی و نیز حضور کانون هواداران باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در این برنامه بود.

 

در تابستان 86  در  مدرسه سپهر :

جوانان موسسه مردم نهاد تعالی اقدام به برپایی جشن میلاد حضرت امیر المومنین علی(ع) کردند. هدف از اين برنامه بزرگداشت مقام حضرت علي (ع) و تقدیر و تشکر از پدرها برگزار شد.

 

 

جشن بزرگ غدیر

موسسه تعالی در تاریخ 18 آذرماه 1388 جشن بزرگ غدیر را درایوان عطار مجموعه کاخ های سعد آباد، با مشارکت  معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 1 برگزار نمود.

این جشن شامل گفتگو با برخی از معلولین از انجمن باور، پروانه ترلان بازیگر خردسال صدا و سیما بوده و در ادامه جشن، سید علیرضا عصار به اجرای برنامه پرداخت که با استقبال بسیار زیاد مخاطبین قرار گرفت.

کنسرت خیریه شبی به نفع آموزش کودکان

 

کنسرت روزبه نعمت اللهی و  مانی رهنما در اریکه ایرانیان با حضور 1600 نفر به نفع آموزش کودکان تحت پوشش موسسه در اسفند ماه 90 برگزار گردید.

یلدای 91:

همچنین در آذر 91 این جشن در مجموعه باغ بهشت با حضور هنرمندانی چون روزبه نعمت الهی  در فضایی سرشار از شور و نشاط برگزار شد.

 

یلدای 89 :

جوانان موسسه تعالی جشن شب یلدا را در سالن آمفی تاتر مجموعه شهید چمران  با 300 نفر برگزار کردند. در این جشن هنرمندان  مختلفی شرکت داشتند و به اجرای برنامه پرداختند. اجرای این برنامه به عهده حمید خندان خواننده بود.

اردوگاه شهید ابوذر29 بهمن 87:

جوانان خوش ذوق تعالی به پاس داشت روز عشق در ایران باستان رفتند و روز سپندارمذگان را جشن گرفتند. دراین مراسم علاوه بر شاهنامه خوانی و مسابقه ، اجرای زنده ی موسیقی سنتی و پاپ برگزار شد. جوانان تعالی برای نخستین بار گروه موسیقی زنده خود را تشکیل دادند که به خواندن تصنیف هایی ایرانی پرداختند.

 

مجموعه تلاش 29بهمن 88:

این جشن با اجرای نمایشی از داستان خسرو و شیرین آغازشد. اجرای موسیقی سنتی توسط رسول نجفیان، وهمچنین اجرای موسیقی پاپ توسط حمید خندان از بخش های دیگر جشن سپندار مذگان بوده است. این جشن که به بزرگ داشت آیین عشق و عشق ورزی در ایران باستان نام گرفته است با ضیافت شام و حضور مدیر امور بانوان شهرداری منطقه 3 به پایان رسید.

 

بوستان سئول، 29بهمن89

روز عشق در ایران باستان سپندارمذگان جشن گرفته شد. دراین مراسم علاوه بر شاهنامه خوانی، مسابقه ، برای خانواده ها وجوانان برگزار شد.

Loading