همایش عصای سفید ویژه نابینایان

در مهر  1393موسسه تعالی به درخواست  انجمن عضای سفید همایشی 3 روزه را جهت تجلیل از نابینایان سراسر کشور برگزار نمود. در این همایش با دعوت از تعدادی از نابینایان سراسر کشور کارگاه ها و برنامه های آموزشی و فرهنگی متعددی برایبرای ایشان برگزار شد. این همایش در هتل بنیاد پژوهش برگزار گردید.

 

همایش امید و آرامش

موسسه تعالی در مرداد 93 به درخواست اداره کا ورزش و جوانان استان تهران اقدام به برگزاری گردهمایی دبیران برتر سمن های سراسر کشور نمود . این برنامه 3 روزه در هتل المپیک تهران و با برگزاری برنامه فرهنگی و کارگاه های آموزشی برای نمایندگان سمن های سراسر کشور برگزار شد. در بخشی از این همایش دبیران سمن های سراسر کشور با حضور در مجموعه انقلاب تهران به دیدار و گپ و گفت  با  وزریر محترم ورزش و جوانان و معاونت امور ساماندهی جوانان پرداختند.

 

جشنواره بهترین ها براتی غنچه های شهر

در مهر ماه 91 به مناسبت روز جهانی کودک به مدت چهار روز در پارک شریعتی تهران با پرپایی غرفه های مختلف فرهنگی و بازی و کارگاه های آزاد برای کودکان و والدین  و اجرای برنامه جشن ویژه کودکان در فضای باز پارک.

 

جشنواره هفته سلامت

این برنامه که با همکاری اداره سلامت شهرداری منطقه یک  در بهار 89برگزار شد همچون سالهای گذشته جوانان  موسسه تعالی با آموزشهای و بازیهای متنوع در خصوص آموزش سلامت ویژه کودکان و نوجوانان پرداختند.

 

سامانه های نشاط

با شروع فصل تابستان 88 و آغاز به کار سامانه های نشاط توسط شهرداری های نواحی تهران، موسسه تعالی نیز با حضور در سامانه ها ی نشاط ناحیه 6 منطقه 3 واقع در پارک صبا و ناحیه 9 منطقه 1 واقع در پارک ازگل، علاوه بر معرفی برنامه ها و اهداف خود، به ارایه کتاب در زمینه  چگونگی بهتر زیستن می پردازد.

 

 

جشنواره اوقات فراغت پایتخت

باتوجه به فعالیت گسترده موسسه تعالی و جوانان فعال در آن، معاونت اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 3 تهران، برای شرکت در جشنواره اوقات فراغت پایتخت و حضور در غرفه منطقه 3 از موسسه تعالی دعوت به عمل آورد. اعضا تعالی نیز ضمن حضور در جشنواره اوقات فراغت در تیر ماه 88  به معرفی برنامه های تابستانی موسسه و همچنین ارتباط بین اوقات فراغت و موسسات مردم نهاد  پرداختند.

سامانه نشاط

در تابستان 87 موسسه مردم نهاد تعالی با توجه به طرح سامانه نشاط شهرداری تهران، همکاری خود را با شهرداری مناطق 1 و 3 آغازکرده و با حضور در بوستان  های نیاوران و ملت به معرفی فعالیت های موسسه تعالی پرداخت. این برنامه پنجشنبه و جمعه ی هر هفته در بیشتر پارک های بزرگ تهران برای شاد کردن همشهریان گرامی از سوی شهرداری برگزار شده است. شرکت در این طرح باعث اعتماد شهرداری به موسسات مردم نهاد و همچنین آشنایی هرچه بیشتر مردم با این موسسات گردید.

 

جشنواره سلامت

در فروردين ماه 87 موسسه مردم نهاد تعالي  به مناسبت هفته سلامت در جشنواره اي با  همین عنوان شرکت کرد . جشنواره سلامت توسط خانه سلامت منطقه 4 در فرهنگ سراي طبيعت (اشراق) برگزار گردید. در این جشنواره که مراکز و موسسات گوناگون  به ارائه خدمات و آگاه سازی کودکان و نوجوانان می پرداختند، غرفه تعالي نیز به اجراي برنامه هایی در خصوص بهداشت فردي و محيط زيستی پرداخت. ارایه محصولات گیاهی و درمانی طب سنتی و کتب آموزشی و فرهنگی در زمینه بهداشت جسمی و روانی نیز از دیگر فعالیت های صورت گرفته از سوی جوانان تعالی در این جشنواره می باشد.

 

روز هوای پاک

در 29 دی 86 ماه موسسه تعالی همسو با سمن های دیگر تهران به طور همزمان با حمایت دکتر ناری ابیانه رئیس اداره مشارکت های شهرداری تهران روز هوای پاک را گرامی داشتند. در این برنامه جوانان موسسه مردم نهاد تعالی  در غرفه ایی در چهار راه پارک وی حضور داشتند. در ادامه ی این برنامه دیداری با دکتر چمران ریاست محترم شورای شهر تهران در خصوص روز  هوای پاک برگزار گردید که موسسه تعالی نیز در این جلسه حضور فعال و تاثیر گزاری داشت

 

نمایشگاه توانمند سازی سازمان های مردم نهاد

موسسه مردم نهاد تعالی پاییز 86، در نمایشگاهی با عنوان توانمند سازی موسسات مردم نهاد از سوی اداره مشارکت های شهرداری تهران در بوستان گفتگو شرکت کرد.  این نمایشگاه به مدت سه روز به ارائه دستاورد های سمن ها درچند سال اخیر و آشنایی مردم ومدیریت شهری با موسسات مردم نهاد پرداخت. این نمایشگاه با حضور جناب آقای دکتر قالیباف افتتاح گردید.

Loading