۱۳۹۸ چهارشنبه ۵ تير
اخبار
سایت
اخبار تعالی
در حال بارگزاری ...
درباره تعالی
موسسه مردم نهاد تعالی با مجوز رسمی از پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ و سازمان ملی جوانان از سال 1386 اقدام به فعالیت اجتماعی-فرهنگی داوطلبانه نموده است. جوانان داوطلب موسسه تعالی شش سال است که با قصد آگاهی، پویایی و رشد با هدف ارتقای سطح کمی و کیفی زندگی اقشار مختلف جامعه خصوصا جوانان به برگزاری بیش از 120 پروژه فرهنگی- اجتماعی از جمله سمینار، کارگاه و دوره های آموزشی مختلف در سطح شهر تهران به ویژه مناطق 1، 2، 3 پرداخته اند.
تنها سرمایه جوانان موسسه تعالی در این سالها عشق به خدمت و اثر گذاری فرهنگی در جامعه ، همچنین ایجاد انگیزه و شوق زندگی و آموزش مهارتهای گوناگون برای عموم به ویژه جوانان و اقشار آسیب پذیر جامعه بوده است.
یکی از مهمترین فعالیت های موسسه تعالی حمایت آموزشی از 120 کودک بی سرپرست و بد سرپرست تحت پوشش موسسه به همراه خانواده هایشان می باشد. 
جوانان تعالی علاوه بر پرداخت هزینه های آموزشی و کمک آموزشی این کودکان هر هفته به خانه آنها در جنوبی ترین نقطه تهران (مولوی ، شوش ، شهرری) می روند تا با آموزش درسی همچنین مهارت های زندگی بتوانند کودکانی پرنشاط ، خلاق و تاثیر گذار پرورش دهند.           
خبرنامه
لینک ها
حامیان و اسپانسر ها

خانه | درباره ما | تماس با ما

تلفن: 22230870

مدیریت: info@taaly.ir , روابط عمومی: contact@taaly.ir , بخش فنی: support@taaly.ir

موسسه مردم نهاد تعالی @ 2014 | اطلاعات محفوظ می باشد